Produkte > L-COM > CA-SBPSBPRCN18
CA-SBPSBPRCN18
CA-SBPSBPRCN18 L-com
Hersteller: L-com
Description: CACA-100 SMB P / P RA 18IN
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 18.00" (457.20mm)
Style: SMB to SMB
Cable Type: LMR 100
1st Connector: SMB Plug
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms