CA100-NFB-RSMAM-12
CA100-NFB-RSMAM-12 TE Connectivity / Laird External Antennas
ANT_DS_CA178_0115-3045927.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Laird External Antennas
RF Cable Assemblies Cassy,Coax,12in,NFB
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA100-NFB-RSMAM-12 TE Connectivity / Laird External Antennas
Description: COAX CBL RP-SMA TO N-TYPE, Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Copper, Length: 12.00" (304.80mm), Style: RP-SMA to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: RP-SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Jack, Frequency - Max: 12.4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.
Weitere Produktangebote CA100-NFB-RSMAM-12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Color: Copper
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: RP-SMA to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: RP-SMA Plug
2nd Connector: N-Type Jack
Frequency - Max: 12.4 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms