Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > CA100NFB-MCXRA200
CA100NFB-MCXRA200 TE Connectivity Laird
ANT-DS-CA178%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: CBL ASSY MCX-NTYPE PL-JK 7.874"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 7.874" (200.00mm)
Style: MCX to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: MCX Plug, Right Angle
2nd Connector: N-Type Jack
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA100NFB-MCXRA200 TE Connectivity Laird
Description: CBL ASSY MCX-NTYPE PL-JK 7.874", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 7.874" (200.00mm), Style: MCX to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: MCX Plug, Right Angle, 2nd Connector: N-Type Jack, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.
Weitere Produktangebote CA100NFB-MCXRA200
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CA100NFB-MCXRA200 Hersteller : Laird ANT-DS-CA178%200115-1149301.pdf RF Cable Assemblies