Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > CA100SMAM-RSMAM-12
CA100SMAM-RSMAM-12 TE Connectivity Laird
ANT-DS-CA178%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: COAX CBL RP-SMA TO SMA 12"
Color: Copper
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: RP-SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: RP-SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA100SMAM-RSMAM-12 TE Connectivity Laird
Description: COAX CBL RP-SMA TO SMA 12", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 12.00" (304.80mm), Style: RP-SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: RP-SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms.