Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > CA195-NM-RSMAM-36
CA195-NM-RSMAM-36 TE Connectivity Laird
IAS-BRO-Telecom-Backhaul%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: COAX CBL RP-SMA TO N-TYPE
Packaging: Bulk
Color: Copper
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: RP-SMA to N-Type
Cable Type: LMR 195
1st Connector: RP-SMA Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Part Status: Obsolete
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA195-NM-RSMAM-36 TE Connectivity Laird
Description: COAX CBL RP-SMA TO N-TYPE, Packaging: Bulk, Color: Copper, Length: 36.00" (914.40mm), Style: RP-SMA to N-Type, Cable Type: LMR 195, 1st Connector: RP-SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Part Status: Obsolete, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms.