Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > CA195-SMAM-SMAM-38
CA195-SMAM-SMAM-38 TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: COAX CBL SMA TO SMA 38"
Packaging: Bulk
Color: Copper
Length: 38.00" (965.20mm)
Style: SMA to SMA
Cable Type: LMR 195
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA195-SMAM-SMAM-38 TE Connectivity Laird
Description: COAX CBL SMA TO SMA 38", Packaging: Bulk, Color: Copper, Length: 38.00" (965.20mm), Style: SMA to SMA, Cable Type: LMR 195, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.