CA1R-DC12V-N
CA1R-DC12V-N Panasonic Industrial Devices
mech_eng_ca%20%281%29.pdf
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
Automotive Relays CA Automotive R
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA1R-DC12V-N Panasonic Industrial Devices
Description: CA AUTOMOTIVE RELAY, Features: Resistor, Sealed - Fully, Packaging: Tray, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Plug In, Coil Current: 150 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 15VDC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Resistor, Sealed - Fully
Packaging: Tray
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Plug In
Coil Current: 150 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 15VDC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 8 VDC