Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > CA45LD6R3K477T
CA45LD6R3K477T
CA45LD6R3K477T NextGen Components
CA45LD6R3K477T.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: Cap. Tant. 6.3V 470uF 10% 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
auf Bestellung 2000000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA45LD6R3K477T NextGen Components
Description: Cap. Tant. 6.3V 470uF 10% 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.