Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > CA55B010M107TA
CA55B010M107TA
CA55B010M107TA NextGen Components
CA55B010M107TA.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CAP TANT POLY 100UF 10V 1210
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 200000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA55B010M107TA NextGen Components
Description: CAP TANT POLY 100UF 10V 1210, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V.