Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > CAF94121(ICSM-RT36)
CAF94121(ICSM-RT36) TE Connectivity Laird
ICSM-RT36.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: CBL ASSY RPTNC-SMA JACK-PLUG 36"
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: RP-TNC to SMA
Cable Type: RG-142
1st Connector: RP-TNC Jack
2nd Connector: SMA Plug
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CAF94121(ICSM-RT36) TE Connectivity Laird
Description: CBL ASSY RPTNC-SMA JACK-PLUG 36", Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: RP-TNC to SMA, Cable Type: RG-142, 1st Connector: RP-TNC Jack, 2nd Connector: SMA Plug, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male.