CAF94149(IB2450-RT36) TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ MODULE RP-TNC 36"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain: 5dBi
Termination: RP-TNC
Number of Bands: 1
VSWR: 1.8
Antenna Type: Module
Height (Max): 0.800" (20.32mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CAF94149(IB2450-RT36) TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ MODULE RP-TNC 36", Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Gain: 5dBi, Termination: RP-TNC, Number of Bands: 1, VSWR: 1.8, Antenna Type: Module, Height (Max): 0.800" (20.32mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz.