CAF94810(IDD5250-RT12) TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 5GHZ MODULE CAB BRKT 12"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 305mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 4.9GHz ~ 6GHz
Gain: 5dBi
Termination: RP-TNC (2)
Antenna Type: Module
Height (Max): 1.063" (27.00mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5GHz
Power - Max: 50 W
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CAF94810(IDD5250-RT12) TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 5GHZ MODULE CAB BRKT 12", Packaging: Bulk, Features: Cable - 305mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 4.9GHz ~ 6GHz, Gain: 5dBi, Termination: RP-TNC (2), Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Module, Height (Max): 1.063" (27.00mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5GHz, Power - Max: 50 W.