Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > CAF94823(ID5250-RS36)
CAF94823(ID5250-RS36) TE Connectivity Laird
CAF94823(ID5250-RS36).pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 5.3GHZ MOD RP-SMA ML 36"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.35GHz
Gain: 9dBi
Termination: RP-SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Module
Height (Max): 0.669" (17.00mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.3GHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CAF94823(ID5250-RS36) TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 5.3GHZ MOD RP-SMA ML 36", Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.35GHz, Gain: 9dBi, Termination: RP-SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Module, Height (Max): 0.669" (17.00mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.3GHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.