Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > CAF94861(IFD2450-RS36)
CAF94861(IFD2450-RS36) TE Connectivity Laird
CAF94861(IFD2450-RS36).pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ MODUL CAB BRKT 36"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 914mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain: 3dBi
Termination: RP-SMA (2)
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Module
Height (Max): 0.433" (11.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CAF94861(IFD2450-RS36) TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ MODUL CAB BRKT 36", Packaging: Bulk, Features: Cable - 914mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Gain: 3dBi, Termination: RP-SMA (2), Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Module, Height (Max): 0.433" (11.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.