Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > CAF95962(ID2450-RT60)
CAF95962(ID2450-RT60) TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ MOD CHASSIS MT 60"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 1.5m
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain: 9dBi
Termination: RP-TNC
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Module
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CAF95962(ID2450-RT60) TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ MOD CHASSIS MT 60", Packaging: Bulk, Features: Cable - 1.5m, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Gain: 9dBi, Termination: RP-TNC, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Module, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, Part Status: Active.