Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > CAF95988(IDD2450-RT36)
CAF95988(IDD2450-RT36) TE Connectivity Laird
ANT-DS-IDD2450%200609.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ MOD CAB BRKT 36"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 914mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain: 5dBi
Termination: RP-TNC (2)
Antenna Type: Module
Height (Max): 0.984" (25.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
Power - Max: 50 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details CAF95988(IDD2450-RT36) TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ MOD CAB BRKT 36", Packaging: Bulk, Features: Cable - 914mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Gain: 5dBi, Termination: RP-TNC (2), Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Module, Height (Max): 0.984" (25.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, Power - Max: 50 W.