CAF96226%28IDD5250-RS12%29.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 5GHZ MODUL BRKT MT 12"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 305mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 4.9GHz ~ 6GHz
Gain: 5dBi
Termination: RP-SMA (2)
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Module
Height (Max): 1.063" (27.00mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5GHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CAF96226(IDD5250-RS12) TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 5GHZ MODUL BRKT MT 12", Packaging: Bulk, Features: Cable - 305mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 4.9GHz ~ 6GHz, Gain: 5dBi, Termination: RP-SMA (2), Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Module, Height (Max): 1.063" (27.00mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5GHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.
Weitere Produktangebote CAF96226(IDD5250-RS12)
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CAF96226(IDD5250-RS12) Hersteller : Laird CAF96226%28IDD5250-RS12%29.pdf Antennas