CAK3-380C PBFREE Central Semiconductor Corp
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 380VWM 520V AXIAL
Packaging: Box
Package / Case: Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3000A (3kA) (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 380V (Max)
Supplier Device Package: Axial
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 401V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 520V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CAK3-380C PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 380VWM 520V AXIAL, Packaging: Box, Package / Case: Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center), Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3000A (3kA) (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 380V (Max), Supplier Device Package: Axial, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 401V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 520V, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote CAK3-380C PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CAK3-380C PBFREE CAK3-380C PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Central Semiconductor_CAK3-012C_Series.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 380V Through-Hole Transient Voltage Suppressor Misc. Bi-Directional