CANNM36TRSMF TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: CABLE ASSY 36" N MALE-RP SMA FEM
Packaging: Bulk
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: RP-SMA to N-Type
1st Connector: N-Type Plug
Part Status: Active
1st Contact Gender: Male
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CANNM36TRSMF TE Connectivity Laird
Description: CABLE ASSY 36" N MALE-RP SMA FEM, Packaging: Bulk, Length: 36.00" (914.40mm), Style: RP-SMA to N-Type, 1st Connector: N-Type Plug, Part Status: Active, 1st Contact Gender: Male.