CASNM12BRBNF TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: CBL ASSY RPBNC-NTYPE PLUG 12"
Packaging: Bulk
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: RP-BNC to N-Type
1st Connector: N-Type Plug
1st Contact Gender: Male
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CASNM12BRBNF TE Connectivity Laird
Description: CBL ASSY RPBNC-NTYPE PLUG 12", Packaging: Bulk, Length: 12.00" (304.80mm), Style: RP-BNC to N-Type, 1st Connector: N-Type Plug, 1st Contact Gender: Male.