Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > CASNM12BRBNMLA
CASNM12BRBNMLA TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: CBL ASSY RPBNC-NTYPE PLG-PLG 12"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: RP-BNC to N-Type
Cable Type: RG-58
1st Connector: RP-BNC Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 2.5 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CASNM12BRBNMLA TE Connectivity Laird
Description: CBL ASSY RPBNC-NTYPE PLG-PLG 12", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: RP-BNC to N-Type, Cable Type: RG-58, 1st Connector: RP-BNC Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 2.5 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms.