CASRBNF72RBNM TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: CBL ASSY RPBNC JACK TO PLUG 6'
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Black
Length: 72.0" (1.8m) 6.0'
Style: RP-BNC to RP-BNC
Cable Type: RG-58
1st Connector: RP-BNC Jack
2nd Connector: RP-N-Type Plug
Frequency - Max: 2.5 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CASRBNF72RBNM TE Connectivity Laird
Description: CBL ASSY RPBNC JACK TO PLUG 6', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 72.0" (1.8m) 6.0', Style: RP-BNC to RP-BNC, Cable Type: RG-58, 1st Connector: RP-BNC Jack, 2nd Connector: RP-N-Type Plug, Frequency - Max: 2.5 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms.