CB017C0682J
CB017C0682J KYOCERA AVX Components
cb-pen.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.0068uF 25V PEN 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CB017C0682J KYOCERA AVX Components
Description: CAP FILM 6800PF 5% 25VDC 1206, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 16V, Voltage Rating - DC: 25V, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 6800 pF, Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm).
Weitere Produktangebote CB017C0682J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CB017C0682J-- CB017C0682J-- Hersteller : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Description: CAP FILM 6800PF 5% 25VDC 1206
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 16V
Voltage Rating - DC: 25V
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 6800 pF
Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Produkt ist nicht verfügbar
CB017C0682J-- CB017C0682J-- Hersteller : KYOCERA AVX cb_pen-2900659.pdf Film Capacitors 25V 6800pF 5%