Produkte > L-COM > CBD24-05M
CBD24-05M
CBD24-05M L-com
CBD24-05M_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: CBL ASSY CENTRON 24POS M-M 0.5M
Packaging: Bag
Length: 1.64' (500.00mm)
Shielding: Shielded
Style: Bidirectional
Configuration: Centronics 24 pos Male to Male
Cable Type: Round, Gray
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBD24-05M L-com
Description: CBL ASSY CENTRON 24POS M-M 0.5M, Packaging: Bag, Length: 1.64' (500.00mm), Shielding: Shielded, Style: Bidirectional, Configuration: Centronics 24 pos Male to Male, Cable Type: Round, Gray.