Produkte > VIKING > CBF10YTUH801
CBF10YTUH801 Viking
CBF-VIKING.pdf
Hersteller: Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 2A; 1210; R: 230mΩ; ±25%; Z: 800Ω; 100MHz
Mounting: SMD
Impedance: 800Ω
Tolerance: ±25%
Case - inch: 1210
Test frequency: 100MHz
Case - mm: 3225
Type of ferrite: bead
Operating temperature: -55...125°C
Resistance: 0.23Ω
Operating current: 2A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBF10YTUH801 Viking
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 2A; 1210; R: 230mΩ; ±25%; Z: 800Ω; 100MHz, Mounting: SMD, Impedance: 800Ω, Tolerance: ±25%, Case - inch: 1210, Test frequency: 100MHz, Case - mm: 3225, Type of ferrite: bead, Operating temperature: -55...125°C, Resistance: 0.23Ω, Operating current: 2A.