Produkte > CUI DEVICES > CBM-7530BF-250-493-20
CBM-7530BF-250-493-20 CUI Devices
cbm-75bf.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: DC BLOWER, 49.2 X 49.8 X 20 MM,
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 14.7 CFM (0.412m³/min)
Width: 24.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 49.3dB(A)
Static Pressure: 0.850 in H2O (211.7 Pa)
Power (Watts): 10.8 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBM-7530BF-250-493-20 CUI Devices
Description: DC BLOWER, 49.2 X 49.8 X 20 MM,, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 14.7 CFM (0.412m³/min), Width: 24.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 49.3dB(A), Static Pressure: 0.850 in H2O (211.7 Pa), Power (Watts): 10.8 W.
Weitere Produktangebote CBM-7530BF-250-493-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CBM-7530BF-250-493-20 CBM-7530BF-250-493-20 Hersteller : Same Sky cbm_75bf.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 49.2 x 49.8 x 20 mm, 24 Vdc, ball, 5000 RPM, 14.70 CFM, TS