Produkte > CUI DEVICES > CBM-7530CF-120-282-22
CBM-7530CF-120-282-22
CBM-7530CF-120-282-22 CUI Devices
cbm-75cf.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: DC BLOWER, 75.7 X 75.7 X 30 MM,
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 6.6 CFM (0.185m³/min)
Width: 30.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 28.2dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Power (Watts): 0.84 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBM-7530CF-120-282-22 CUI Devices
Description: DC BLOWER, 75.7 X 75.7 X 30 MM,, Packaging: Box, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 6.6 CFM (0.185m³/min), Width: 30.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 28.2dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Power (Watts): 0.84 W.
Weitere Produktangebote CBM-7530CF-120-282-22
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CBM-7530CF-120-282-22 CBM-7530CF-120-282-22 Hersteller : Same Sky cbm-75cf.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 75.7 x 75.7 x 30 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 2000 RPM, 6.59 CFM, TS/PWM