Produkte > CUI DEVICES > CBM-7530CF-240-454
CBM-7530CF-240-454 CUI Devices
cbm-75cf.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: DC BLOWER, 49.2 X 49.8 X 20 MM,
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 11.8 CFM (0.330m³/min)
Width: 24.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 45.4dB(A)
Static Pressure: 0.540 in H2O (134.5 Pa)
Power (Watts): 5.52 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBM-7530CF-240-454 CUI Devices
Description: DC BLOWER, 49.2 X 49.8 X 20 MM,, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 11.8 CFM (0.330m³/min), Width: 24.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 45.4dB(A), Static Pressure: 0.540 in H2O (134.5 Pa), Power (Watts): 5.52 W.
Weitere Produktangebote CBM-7530CF-240-454
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CBM-7530CF-240-454 CBM-7530CF-240-454 Hersteller : Same Sky cbm-75cf.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 49.2 x 49.8 x 20 mm, 24 Vdc, omniCOOL, 4000 RPM, 11.77 CFM