CBR35-010P
CBR35-010P Central Semiconductor
CBR10-010P%20THRU%20CBR35-010P.PDF
Hersteller: Central Semiconductor
Bridge Rectifiers 100V 35A Bridge
auf Bestellung 57 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBR35-010P Central Semiconductor
Description: BRIDGE RECT 1P 1KV 25A 4-CASE FP, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-Square, FP, Mounting Type: QC Terminal, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: 4-Case FP, Voltage - Peak Reverse (Max): 1 kV, Current - Average Rectified (Io): 25 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 12.5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 100 V.
Weitere Produktangebote CBR35-010P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CBR35-010P CBR35-010P Hersteller : Central Semiconductor Corp CBR35-010P_SERIES.PDF Description: BRIDGE RECT 1P 1KV 25A 4-CASE FP
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-Square, FP
Mounting Type: QC Terminal
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: 4-Case FP
Voltage - Peak Reverse (Max): 1 kV
Current - Average Rectified (Io): 25 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 12.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 100 V