Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > CBT-90-B-C11-KH300
CBT-90-B-C11-KH300
CBT-90-B-C11-KH300 Luminus Devices Inc.
CBT-90.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED MOD CBT-90 BLUE RECT
Features: With Connector
Packaging: Tray
Color: Blue
Size / Dimension: 28.00mm L x 26.75mm W
Type: LED Module
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V
Height: 4.08mm
Current - Test: 13.5A
Lens Type: Flat
Current - Max: 18A
Lumens/Watt @ Current - Test: 9 lm/W
Light Emitting Surface (LES): 3.00mm L x 3.00mm W
Temperature - Test: 40°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 425lm (Typ)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBT-90-B-C11-KH300 Luminus Devices Inc.
Description: LED MOD CBT-90 BLUE RECT, Features: With Connector, Packaging: Tray, Color: Blue, Size / Dimension: 28.00mm L x 26.75mm W, Type: LED Module, Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V, Height: 4.08mm, Current - Test: 13.5A, Lens Type: Flat, Current - Max: 18A, Lumens/Watt @ Current - Test: 9 lm/W, Light Emitting Surface (LES): 3.00mm L x 3.00mm W, Temperature - Test: 40°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 425lm (Typ), Part Status: Obsolete.