Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > CBT-90-B-C11-KM300
CBT-90-B-C11-KM300
CBT-90-B-C11-KM300 Luminus Devices Inc.
CBT-90_Rev16_2-11-19.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED MOD CBT-90 BLUE RECT
Features: With Connector
Packaging: Tray
Color: Blue
Wavelength: 460nm
Size / Dimension: 28.00mm L x 26.75mm W
Type: LED Module
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V
Height: 4.08mm
Current - Test: 13.5A
Lens Type: Flat
Current - Max: 18A
Light Emitting Surface (LES): 3.00mm L x 3.00mm W
Produktbewertung abgeben
Technische Details CBT-90-B-C11-KM300 Luminus Devices Inc.
Description: LED MOD CBT-90 BLUE RECT, Features: With Connector, Packaging: Tray, Color: Blue, Wavelength: 460nm, Size / Dimension: 28.00mm L x 26.75mm W, Type: LED Module, Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V, Height: 4.08mm, Current - Test: 13.5A, Lens Type: Flat, Current - Max: 18A, Light Emitting Surface (LES): 3.00mm L x 3.00mm W.