CCP2-1-200CF
CCP2-1-200CF Eaton - Bussmann Electrical Division
skuPage.CCP2-1-200CF.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 1 POLE COMP CKT PROTECT 200A
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 200A
Mounting Type: DIN Rail
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CE, CSA C22.2 No 4, cULus, UL98
Breaker Type: Switch Only
Voltage Rating - AC: 347 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Number of Poles: 1
Produktbewertung abgeben
Technische Details CCP2-1-200CF Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 1 POLE COMP CKT PROTECT 200A, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 200A, Mounting Type: DIN Rail, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CE, CSA C22.2 No 4, cULus, UL98, Breaker Type: Switch Only, Voltage Rating - AC: 347 V, Voltage Rating - DC: 125 V, Number of Poles: 1.
Weitere Produktangebote CCP2-1-200CF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CCP2-1-200CF CCP2-1-200CF Hersteller : Bussmann / Eaton skuPage.CCP2-1-200CF.pdf Disconnect Switches 1 Pole Comp Ckt Protect 200A