Produkte > IPS > CCTVUPS-2U-1200-LCD
CCTVUPS-2U-1200-LCD
  • CCTVUPS-2U-1200-LCD
  • CCTVUPS-2U-1200-LCD
CCTVUPS-2U-1200-LCD IPS
cctvUPS-2U-spec_EN-R2 (v4.0).pdf
Hersteller: IPS
Category: Computer Power Supply Units and UPSs
Description: Power supply: UPS; 720W; 1.2kVA; 230V; IEC C13 x2,Schuko; RACK
Type of power supply: UPS
Power: 720W; 1.2kVA
Output voltage: 230V
Kind of connector: IEC C13 x2; Schuko
Version: RACK
Number of output sockets: 3
Protection: anti-overload OLP; discharge below; short circuit protection SCP
Capacity: 7Ah
Rechargeable battery voltage: 12V
Supply voltage: 230V
Charge time: 8...10h
Number of rechargeable batteries: 2
Frequency: 50Hz
Operating temperature: 0...40°C
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CCTVUPS-2U-1200-LCD IPS
Category: Computer Power Supply Units and UPSs, Description: Power supply: UPS; 720W; 1.2kVA; 230V; IEC C13 x2,Schuko; RACK, Type of power supply: UPS, Power: 720W; 1.2kVA, Output voltage: 230V, Kind of connector: IEC C13 x2; Schuko, Version: RACK, Number of output sockets: 3, Protection: anti-overload OLP; discharge below; short circuit protection SCP, Capacity: 7Ah, Rechargeable battery voltage: 12V, Supply voltage: 230V, Charge time: 8...10h, Number of rechargeable batteries: 2, Frequency: 50Hz, Operating temperature: 0...40°C, Power supply unit features: AVR automatic regulation of mains voltage; modified sine wave; pure sinusoid.