CD100M200 Eaton - Bussmann Electrical Division
bus-iec-ds-4116-cdfuselinks.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CRTRDGE 100A 415VAC CYLINDR
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 1.220" Dia x 1.850" L (31.00mm x 47.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 100A
Mounting Type: Bolt Mount
Applications: Motor Protection
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 80kA
Voltage Rating - AC: 415 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD100M200 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CRTRDGE 100A 415VAC CYLINDR, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 1.220" Dia x 1.850" L (31.00mm x 47.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 100A, Mounting Type: Bolt Mount, Applications: Motor Protection, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 80kA, Voltage Rating - AC: 415 VAC.
Weitere Produktangebote CD100M200
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD100M200 Hersteller : Bussmann / Eaton ff017192-c4a1-434b-a813-3a5b30fbfe12-16768.pdf Specialty Fuses 100M200 415V AC IND