CD10CD100DO3
CD10CD100DO3 Knowles / Illinois Capacitor
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Mica Capacitors MICA 10pF500VD
auf Bestellung 119 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD10CD100DO3 Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP MICA 10PF 0.5PF 500V RADIAL, Tolerance: ±0.5pF, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.142" (3.60mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.331" (8.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 121 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CD10CD100DO3 CD10CD100DO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 10PF 0.5PF 500V RADIAL
Tolerance: ±0.5pF
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.142" (3.60mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.331" (8.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
Voltage - Rated: 500 V