CD10ED500FO3
CD10ED500FO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 50PF 1% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±1%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.370" L x 0.189" W (9.40mm x 4.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.142" (3.60mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.339" (8.60mm)
Capacitance: 50 pF
Voltage - Rated: 500 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD10ED500FO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 50PF 1% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±1%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.370" L x 0.189" W (9.40mm x 4.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.142" (3.60mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.339" (8.60mm), Capacitance: 50 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CD10ED500FO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD10ED500FO3 CD10ED500FO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 50pF 500V 1%