CD10FA331JO3
CD10FA331JO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 330PF 5% 100V RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.142" (3.60mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.370" (9.40mm)
Capacitance: 330 pF
Voltage - Rated: 100 V
auf Bestellung 87 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD10FA331JO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 330PF 5% 100V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.142" (3.60mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.370" (9.40mm), Capacitance: 330 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Weitere Produktangebote CD10FA331JO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD10FA331JO3 CD10FA331JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 330pF 100V 5%