CD10FD101GO3
CD10FD101GO3 Knowles / Illinois Capacitor
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Mica Capacitors 100pF 500V 2%
auf Bestellung 50 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD10FD101GO3 Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP MICA 100PF 2% 500V RADIAL, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.370" L x 0.201" W (9.40mm x 5.10mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.142" (3.60mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm), Capacitance: 100 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD10FD101GO3 CD10FD101GO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 100PF 2% 500V RADIAL
Tolerance: ±2%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.370" L x 0.201" W (9.40mm x 5.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.142" (3.60mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm)
Capacitance: 100 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 530 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CD10FD101GO3 CD10FD101GO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 100pF 500V 2%