CD10FD201JO3F
CD10FD201JO3F Knowles / Illinois Capacitor
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Mica Capacitors 200pF 500V 5%
auf Bestellung 52 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD10FD201JO3F Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.390" L x 0.209" W (9.90mm x 5.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.142" (3.60mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.370" (9.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 200 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD10FD201JO3F CD10FD201JO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.390" L x 0.209" W (9.90mm x 5.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.142" (3.60mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.370" (9.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 200 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 198 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CD10FD201JO3F CD10FD201JO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 200pF 500V 5%