CD15CD180DO3
CD15CD180DO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 18PF 0.5PF 500V RADIAL
Tolerance: ±0.5pF
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm)
Capacitance: 18 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 195 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD15CD180DO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 18PF 0.5PF 500V RADIAL, Tolerance: ±0.5pF, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm), Capacitance: 18 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CD15CD180DO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD15CD180DO3 CD15CD180DO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CD10-553027.pdf Mica Capacitors 18pF 500V +/-0.5pF