CD15ED240DO3F
CD15ED240DO3F Cornell Dubilier - CDE
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 24pF 500V 0.5pF
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD15ED240DO3F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 24PF 0.5PF 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±0.5pF, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm), Capacitance: 24 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD15ED240DO3F CD15ED240DO3F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 24pF 500V 0.5pF
auf Bestellung 116 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CD15ED240DO3F CD15ED240DO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 24PF 0.5PF 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±0.5pF
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm)
Capacitance: 24 pF
Voltage - Rated: 500 V