CD15FA102EO3
CD15FA102EO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA
Tolerance: ±0.5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.480" L x 0.228" W (12.20mm x 5.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Voltage - Rated: 100 V
auf Bestellung 78 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD15FA102EO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA, Tolerance: ±0.5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.480" L x 0.228" W (12.20mm x 5.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Weitere Produktangebote CD15FA102EO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD15FA102EO3 CD15FA102EO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED-27896.pdf Mica Capacitors 1000PF 100V .5%