CD15FC751FO3F
CD15FC751FO3F Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 750PF 1% 300V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±1%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.390" (9.90mm)
Capacitance: 750 pF
Voltage - Rated: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD15FC751FO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 750PF 1% 300V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±1%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.390" (9.90mm), Capacitance: 750 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Weitere Produktangebote CD15FC751FO3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD15FC751FO3F CD15FC751FO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 750pF 300V 1%
Produkt ist nicht verfügbar
CD15FC751FO3F CD15FC751FO3F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 750pF 300V 1%