CD16FD181JO3
CD16FD181JO3 Cornell Dubilier - CDE
CD-CDV16.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 180pF 500V 5%
auf Bestellung 89 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD16FD181JO3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 180PF 5% 500V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.429" L x 0.150" W (10.90mm x 3.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.234" (5.94mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm), Capacitance: 180 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD16FD181JO3 CD16FD181JO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CD-CDV16.pdf Description: CAP MICA 180PF 5% 500V RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.429" L x 0.150" W (10.90mm x 3.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.234" (5.94mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm)
Capacitance: 180 pF
Voltage - Rated: 500 V