CD16FD221JO3F
CD16FD221JO3F Cornell Dubilier Knowles
CD-CDV16.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 220PF 5% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.429" L x 0.150" W (10.90mm x 3.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.234" (5.94mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 277 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD16FD221JO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 220PF 5% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.429" L x 0.150" W (10.90mm x 3.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.234" (5.94mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD16FD221JO3F CD16FD221JO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CD-CDV16.pdf Mica Capacitors 220pF 500V 5%