CD17ED330JO3F
CD17ED330JO3F Cornell Dubilier Knowles
CD-1718.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 33PF 5% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm)
Capacitance: 33 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 495 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD17ED330JO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 33PF 5% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm), Capacitance: 33 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CD17ED330JO3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD17ED330JO3F CD17ED330JO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CDUB_S_A0010168931_1-2540112.pdf Mica Capacitors 33pF 500V 5%