CD17ED500JO3
CD17ED500JO3 Cornell Dubilier Knowles
CD-1718.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 50PF 5% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm)
Capacitance: 50 pF
Voltage - Rated: 500 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD17ED500JO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 50PF 5% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm), Capacitance: 50 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CD17ED500JO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD17ED500JO3 CD17ED500JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CD-1718.pdf Mica Capacitors 50pF 500V 5%