CD17FC751JO3
CD17FC751JO3 Cornell Dubilier Knowles
CD-1718.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 750PF 5% 300V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.390" (9.90mm)
Capacitance: 750 pF
Voltage - Rated: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD17FC751JO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 750PF 5% 300V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.390" (9.90mm), Capacitance: 750 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Weitere Produktangebote CD17FC751JO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD17FC751JO3 CD17FC751JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CD-1718.pdf Mica Capacitors 750pF 300V +/-5%
Produkt ist nicht verfügbar
CD17FC751JO3 CD17FC751JO3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor CD-1718.pdf Mica Capacitors 750pF 300V +/-5%