CD19CD180JO3
CD19CD180JO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 18PF 5% 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 18 pF
Voltage - Rated: 500 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19CD180JO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 18PF 5% 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Capacitance: 18 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CD19CD180JO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19CD180JO3 CD19CD180JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 18pF 500V +/-5%