CD19CD180JO3F
CD19CD180JO3F Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 18PF 5% 500V RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 18 pF
Voltage - Rated: 500 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CD19CD180JO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 18PF 5% 500V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Capacitance: 18 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CD19CD180JO3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CD19CD180JO3F CD19CD180JO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 18pF 500V 5%